Як знайти роботу в кризу

Как найти работу в кризис

Підвищений попит інформації на актуальну тему: «Як знайти роботу, де її шукати і як не втратити віру в себе» підштовхнув мене до написання цієї статті. Сподіваюся, ця інформація допоможе багатьом та закриє питання на цю тему.

Для того, щоб знайти нову роботу, яка відповідає всім Вашим ключовим вимогам: функціонал, зарплата, офіс, керівництво, колектив, мотивація тощо, важливо поставитися до цього як до серйозного проекту та якісно підійти до вирішення питання.

Успішне працевлаштування стоїть на трьох китах:

 • Складання резюме
 • Розробка та реалізація стратегії пошуку роботи
 • Позитивний настрій та віра в себе! - Запорука успіху у всіх сферах життя.
 • Сьогодні я ділюся з Вами інформацією про джерела, головною складовою стратегії пошуку роботи!
  Job-сайти: work.ua, rabota.ua, grs.ua (HH.ua), jobs.ua, jobik.ua, olx.ua. На сайтах можна знайти вакансії та розмістити своє резюме.
  Вузькоспеціалізовані Job-сайти, агрегатори, рекрутингові агенції: http://finstaff.com.ua (банки), https://job.morion.ua (фарма, медицина), dou.ua, djinni.co (IT).
  Linkedin – соціальна бізнес-мережа, де ви можете знайти вакансії практично у будь-якій сфері. А найголовніше, що і Вас там буде легко знайти рекрутерам, роботодавцям. (за умови, що у Вас буде заповнений профіль як резюме та зазначено, що Ви «відкриті до нових можливостей», «open for opportunities»).
  Телеграм-канали з пошуку роботи: Робота Київ, Робота Україна, IT recruiting, Робота didgital, ma та ін. (Google на допомогу).
  Facebook групи та інші соціальні мережі для пошуку роботи: у стрічці розміщують актуальні вакансії по містах, країнах або сфер бізнесу (скористайтесь пошуком).
  Пошук роботи по компаніях (прямий пошук): складіть список компаній, які Вас цікавлять. Подивіться на основних Job-сайтах, чи є відкриті вакансії у них, і надсилайте своє резюме з супровідним листом, у якому коротко охарактеризуйте свій професійний досвід, свою корисність для компанії та мотивацію.
  Пошук роботи з рекрутингових агенцій: складіть список агентств, які давно працюють на ринку праці + галузеві агенції (хорек, ІТ, медицина, домашній персонал) і сміливо надсилайте резюме.
  Рекомендації знайомих та друзів. Не соромтеся просити допомоги, залучайте всіх, хто може допомогти Вам у пошуку роботи! Зрештою, друзі пізнаються у біді.
  Центри зайнятості населення також є для допомоги у працевлаштуванні.
  Ви повинні використовувати кілька джерел відразу, заявити про себе, чим більше людей, компаній дізнаються про те, що Ви у пошуку, тим швидше Ви знайдете роботу мрії.

Написать ответ

Your email address will not be published. Required fields are marked *