Як знайти роботу мрії

Прокидаєшся вранці і із задоволенням йдеш на роботу.

Повертаєшся з роботи з усмішкою та гарним настроєм.

Не міф, це реальність.

При виборі нового роботодавця багато претендентів стикаються з проблемою: "Як вибрати нову роботу? А якщо пропозицій кілька, як вибрати найкращу? А що, якщо мої очікування не стануть реальністю?" і ще багато інших питань у цьому напрямі.

Перед тим як розпочати пошук роботи, розробіть систему пріоритетів:

Що мені потрібно, або що я хочу отримати.

 1. Зарплата – від якого мінімуму Ви готові розглядати пропозиції щодо роботи. Це має бути не просто вигадана цифра, а холодний розрахунок поточних витрат за місяць.
 2. Місце розташування офісу - скільки часу максимально в день Ви готові витратити на дорогу, скільки видів транспорту використовувати, якщо на авто який кілометраж.
 3. Сфера діяльності компанії - якщо у Вас є переваги, напишіть їх обов'язково (наприклад, лише фармацевтична, фінансова, торгова компанії тощо).
 4. Графік роботи - нормований до певної години (особливо це актуально за наявності дітей), чи готові Ви працювати понаднормово? Чи погоджуєтесь Ви на відрядження і в якому відсотковому співвідношенні?
 5. Стабільність - це неоднозначний пункт, кожна людина може тлумачити це поняття по своєму: плинність кадрів у компанії, скільки років на ринку, як виплачується зарплата; з актуального: як компанія переживає карантин
 6. Професійний розвиток - курси, виставки, саміти... чи зможе компанія Вам це сплатити, який бюджет закладено на навчання співробітників, чи готовий Ви оплачувати, наприклад, 50 відсотків від вартості?
 7. Кар'єрне зростання - як би це не банально звучало, але ким Ви хочете бути через 1 рік, 5 років, і що Вам може запропонувати компанія.
 8. Колектив – у якому колективі Ви б почували себе комфортно? Відповідь хороший не підходить. Варіантів може бути багато абсолютно різних – середній вік, людські якості, дозвілля поза роботою… все індивідуально.
 9. Керівник - які риси характеру він повинен мати і що абсолютно неприйнятно.
 10. Мови - Ви володієте англійською, німецькою, італійською і хочете застосовувати їх в роботі. Чи буде у Вас така можливість?
 11. «Плюшки» – це зараз дуже популярна фішка у вакансіях. Що конкретно Ви б хотіли: медичне страхування, спортзал, курси англійської чи кава в офісі. Виділіть для себе справді важливе.

Насправді цей список можна продовжувати і у кожного він буде різним.

Пронумеруйте всі пункти від одного до числа, яке у Вас вийшло, де 1 - це найнеобхідніше, а всі інші пункти йдуть за спаданням важливості.

Чітко розставлені пріоритети при виборі нової роботи вбережуть Вас від низки нескінченних співбесід та прийняття рішення на користь компанії, яка замість задоволення буде Вам тягарем.

Чим можемо допомогти фахівцям:

 • Безкоштовний аудит Вашого резюме.
 • Додати резюме у внутрішню базу агенції.
 • Складання професійного резюме.
 • Супровідний (мотиваційний) лист до резюме.
 • Переклад резюме/супровідного листа англійською мовою.

Всім бажаю успіхів в пошуках роботи мрії!

Олеся Вовнянко

Senior recruiter

Рекрутингова агенція «Фортуна»

Написать ответ

Your email address will not be published. Required fields are marked *