7 типових запитань на співбесіді

Якщо ви хоч раз проходили співбесіду, влаштовуючись на роботу, вам, напевно, доводилося чути хоча б одне з цих питань.

Рік у рік, у всіх компаніях світу, незалежно від профілю, масштабу та внутрішньої політики, фахівці з кадрів задають претендентам одні й ті самі питання. На перший погляд, вони не мають до майбутньої професії жодного відношення і лише заповнюють паузу між справді важливими темами, проте, насправді те, як ви на них відповісте, може розповісти досвідченому рекрутеру набагато більше, ніж ваше резюме. Отже, що ж це за питання, у чому їхній істинний сенс і як на них відповідати, щоб не сісти в калюжу?

1. Розкажіть трохи про себе

У чому каверза. Розповісти про себе "трохи" майже неможливо. Питання надто загальне, а вгадати, що саме хоче дізнатися про вас інтерв'юер, не можна — доведеться просити конкретизувати питання, що для вас, швидше за все, не скінчиться нічим добрим. Насправді рекрутер не хоче "познайомитися з вами ближче", а перевіряє вашу здатність презентувати себе в професійному плані і, таким чином, взаємодіяти з людьми в рамках компанії і за її межами.

Як відповідати? Не варто перераховувати свої професійні заслуги та регалії – про них роботодавець уже встиг дізнатися з резюме. Подумайте, які особисті якості ви цінуєте найбільше, додайте трохи фактів з минулого (де вчилися, чому вибрали цю професію, чи було у вас хобі) і обмовтесь про життєві цілі, не заглиблюючись в інтимні подробиці. Зрештою, краще трохи пофантазувати, але в жодному разі не робити круглі очі і не "екати" - це дасть зрозуміти, що з налагодженням контактів не ваша сильна сторона.

2. У чому ваша головна слабкість?

У чому каверза. Звичайно, ніхто ніколи не відповість на таке запитання. І звісно, ​​будь-який рекрутер це розуміє. Він також розуміє, що у відповідь він, швидше за все, почує завчене і вкрай обтічний формулювання або незграбну спробу відбутися жартами "Моя слабкість - це мій трудоголізм". Тим не менш, це питання допомагає рекрутеру визначити, наскільки чесна людина, що сидить перед ним, а також, чи може він справлятися з власними недоліками.

Як відповідати? Якнайсерйозніше і продуманіше. Наприклад, ви можете зізнатися, що не можете працювати в стресовій ситуації або що відчуваєте страх перед публічними виступами. Але відразу додати, що це ніяк не заважає вашій професійній діяльності, і навести приклади, як ви справлялися з цією слабкістю.

3. Ким Ви бачите себе через 5 років?

У чому каверза. Бачити себе можна будь-ким — хоч принцом датським, хоч космонавтом, хоч фікусом. У будь-якому випадку, життя майже завжди відрізняється від наших про неї уявлень, та й рекрутера вони здебільшого не хвилюють. Питання полягає швидше у вашій відданості компанії та готовності будувати свою кар'єру в ній.

Як відповідати? Зовсім не обов'язково присягатися роботодавцю у вірності до труни. Це питання — ваш шанс розповісти про свої переваги: ​​професійні та особисті досягнення, властивості характеру, амбіції тощо, які, на ваш погляд, допоможуть вам побудувати успішну кар'єру і, відповідно, принести користь компанії-наймачеві.

4. Чому ви хочете працювати у нас?

У чому каверза. Закономірною відповіддю на таке питання здаються дифірамби цієї компанії. Але насправді більшість рекрутерів ситі по горло подібними похвалами, тому ваша відповідь викличе як мінімум розчарування, як максимум – роздратування та впевненість у недалекощі вашого розуму.

До того ж, ставлячи таке питання, інтерв'юер розраховує вивести вас з себе: адже відповідь очевидна, правда? Яка різниця, чому ви прийшли, головне — це відповідність вимогам вакансії та гарне резюме. Але на справжній професіонал повинен уміти відповідати на будь-які, навіть найбезглуздіші питання — приховувати своє роздратування і в жодному разі не показувати співрозмовнику (клієнту, замовнику), що він вважає себе розумнішим за нього. Особливо це стосується професій, де вам часто та щільно доведеться контактувати з людьми

Як відповідати? Не намагайтеся розхвалити компанію — говоріть більше про свою мотивацію до роботи. Якщо вас просто привабила висока зарплата, наймач, найімовірніше, буде розчарований. Більшість рекрутерів шукають того, хто прагне самореалізації, розвитку та кар'єрних досягнень — бо це не просто виконавець, а людина, здатна просунути компанію вперед. Втім, зовсім заперечувати свою матеріальну незацікавленість не варто, оскільки це виглядатиме нещиро чи просто безглуздо. І в жодному разі не посилайтеся на те, що хочете змінити набридлу роботу. Це змусить інтерв'юера засумніватися у вашій надійності та далекоглядності ваших планів.

5. У вас є захоплення?

У чому каверза. Найчастіше здобувач сприймає це питання, як незначне і безглузде, адже, на перший погляд, він не має жодного відношення до роботи. Результат - необдумані та несерйозні відповіді, а іноді і просте та чесне "Ні", яке, швидше за все, розчарує інтерв'юера. Сенс цього питання в тому, щоб скласти повну картину про вас, як про особистість, тому що хобі та захоплення можуть багато розповісти про ваш характер.

Як відповідати? Відверто. Якщо у вас немає жодних хобі, просто розкажіть про те, як ви проводите свій вільний час, звичайно, особливо не заглиблюючись у деталі. Якщо ви разок або два випробували якийсь вид спорту або екстремальну розвагу - згадайте про це, сказавши, що вам сподобалося, і обов'язково повідомите, якщо ви відвідуєте фітнесклуб. Сучасні роботодавці починають цінувати працівників, які ведуть здоровий спосіб життя.

6. Як би вас описали ваші колеги?

У чому каверза. Ще одне питання з тих, у відповідь на які хочеться або з'їхидничать, або брехати. Намагайтеся не приносити рекрутеру таке задоволення. Якщо ви почнете відкрито розхвалювати себе, це видасть у вас брехуна і не дасть інтерв'юеру очікуваної інформації. Його мета - з'ясувати, чи можете ви оцінювати себе з боку і, при необхідності, коригувати свою професійну поведінку.

Як відповідати? Скромність прикрашає людину - пам'ятайте про це і дійте відповідно. Постарайтеся плавно перевести розмову на тему "Думаю, найбільше в мені цінують..." або "Я б хотів продемонструвати себе з такої й такої сторони". Це дасть вам можливість не виглядати хвалько і в той час підкреслити свої переваги і кар'єрні устремління.

7. Чому ви хочете піти/пішли з попередньої роботи?

У чому каверза. Якою б не була ваша відповідь, вона буде розцінена як попередження: аналогічна причина може змусити вас розлучитися і з майбутнім роботодавцем.

Як відповідати? Почувши відповідь на своє запитання, рекрутер має бути впевненим, що: а) ваше звільнення з попереднього місця роботи сталося не через вашу низьку кваліфікацію; б) при вашому звільненні інтереси та репутація роботодавця ніяк не постраждали; або в) що подібна ситуація не може повторити з якоїсь об'єктивної причини. Загалом, краще не поширюватися на тему того, чому вам не сподобалася саме та конкретна компанія, а пояснити, що минула позиція не дозволяла вам повною мірою досягти своїх кар'єрних устремлінь. Ну і, звичайно, обмовитися про те, чому, на вашу думку, нова робота допоможе вам у цій справі.

Написать ответ

Your email address will not be published. Required fields are marked *