Як вибрати зовнішнього рекрутера-партнера для підбору персоналу в компанію

З кожним днем ​​все більше історій про «незаконні» перевірки рекомендації кандидатів, без їхнього повідомлення, порушення меж особистого простору в соцмережах, не дотримання конфіденційності. Це неймовірно позначається на суспільній репутації професії рекрутер. Через непрофесійне ставлення деяких рекрутерів, знижується рівень довіри до професії загалом.

Роботодавці та претенденти бояться звертатися до агенцій за послугами або зовсім не хочуть мати справу з ними через невдалий досвід.

Як не помилитися і знайти свого партнера-рекрутера та довірити йому підбір персоналу?

Важливі критерії відбору:

Рівень життєздатності та активної роботи (скільки років у професії, як пережили кризи, досвід)
Активність у ком'юніті, соціальних мережах, блогах, професійних спільнотах
Перевірка рекомендацій (кількість клієнтів, % довгострокових відносин, відгуки)
Рівень професіоналізму: спеціалізація, експертиза галузі, кількість та якість закритих, поточних вакансій, терміни закриття.
Особистісні характеристики: високі комунікативні навички та вміння слухати, уважність до деталей, аналітичний склад розуму та системність мислення, чесність, відповідальність, емпатія, планування та організація, орієнтація на результат, стресостійкість – основні якості спеціаліста з підбору персоналу
Рекрутер, орієнтований результат, не бере передоплату.
Дотримання конфіденційності інформації.
Високий рівень прозорості договірних відносин та умов співпраці.
Індивідуальний підхід: вміння розробляти нестандартні пошукові стратегії.
Надійність та оперативність – швидкість зворотного зв'язку від рекрутера.

Тільки особисте спілкування допоможе чітко визначити чи підходить Вам рекрутер чи ні. Не соромтеся ставити питання з досвіду, розвитку, алгоритму роботи. Ви повинні бути впевнені, що рекрутер зрозумів Ваш запит, культуру компанії, образ кандидата, якого Ви шукаєте.

Професіоналізм, орієнтація на результат та високий рівень довірчих партнерських бізнес-відносин – запорука успішного довгострокового співробітництва!

Рекрутингова агенція «Фортуна»

Написать ответ

Your email address will not be published. Required fields are marked *