На що звернути увагу під час співбесіди

Звичайно, найкращий спосіб перевірити кандидата взяти його на випробувальний термін. Але справа ця клопітка: оформити, познайомити з колективом, ввести на посаду і т. д. Прикро, якщо потім все ж таки доведеться з людиною розлучитися.

Ми рекомендуємо спочатку звернути увагу на поведінку спеціаліста на співбесіді.
1. Здобувач лає колишнього роботодавця

Що він каже: «У тій компанії до співробітників ставилися як до рабів, у відпустку піти не дозволяли, платили мало, не цінували. Жодного професіонала! Директор абсолютно некомпетентний, ось я вам зараз розповім, як там платять податки…»

Що це може означати: Невтішні відгуки про колишнє керівництво та колег — дуже погана ознака. Навіть якщо ви знаєте, що в тій компанії і справді ситуація неблагополучна. Висока ймовірність того, що здобувач виявиться людиною невживливою, вічно всім незадоволеною, запальною. Обережно! Погано, коли кандидат скаржиться на колишніх начальників та колег. Навіть якщо ви йому вірите.

Якщо претендент не може згадати нічого хорошого, та ще й занадто прямолінійний у висловлюваннях або з підозрою ставиться до ваших слів — відмовляйте. Найкращий фахівець не принесе компанії користі, якщо решті буде складно з ним працювати.

Ще гірше, якщо кандидат готовий викласти вам усе про секрети колишнього роботодавця. Якось він з такою ж легкістю видаватиме комусь ваші таємниці. Часта помилка. Не варто довіряти менеджеру чи бухгалтеру, який видає комерційні таємниці колишнього роботодавця.

2. Не питає розмір зарплати

Що він каже: "Можу працювати навіть за копійки, головне - займатися улюбленою справою".

Що це може означати: Претендент явно розраховує, що вас зачепить така самовіддача улюбленої професії. Але це діловий підхід. Особливо він повинен насторожувати, якщо кандидат – людина доросла, сімейна.

Найчастіше це прояв заниженої самооцінки та невпевненості. І тут уже має сенс задуматися: здобувач боїться не впоратися з роботою, бо не має потрібного досвіду? Чи просто бояться, бо рідко змінював роботу і мало ходив на співбесіди?

3. Чи не уточнює посадові обов'язки

Що він каже: «Я впораюся з усім, що ви мені доручите. Коли виходити?

Що це може означати: Ви майже нічого не розповіли про роботу, а кандидат уже готовий розпочати її? Перед вами непрофесіонал. Йому не важливо, де працювати і що робити. Швидше за все, він має намір найнятися у вашу компанію («хоч якось зачепитися!»), а потім діяти за обставинами. Навчатися на місці, просити допомоги у колег, шукати за ваше інше місце. Якщо ж кандидат на співбесіді докладно розпитує про свою майбутню діяльність, то це людина відповідальна, яка добре знає специфіку роботи.

4. Цікавиться лише умовами роботи

Що він каже: «Здрастуйте! Які у вас оклади? А відпустки? А годують обідами? А скільки вихідних у тижні?, а мед. страховка є?

Що це може означати: Здобувач цілком може бути добрим фахівцем, але працюватиме однозначно з лінню — від зарплати до зарплати. Ніякого ентузіазму ви від нього не дочекаєтесь, справи компанії його не хвилюватимуть. Такому співробітнику не доручиш нічого, що не прописано у його посадовій інструкції. Він не братиме участі в авралах і засиджуватиметься після шести. Вам же потрібна людина, яка була б залучена до діяльності компанії, відстоювала її інтереси при перевірках, відбивалася від донарахувань. Обережно! Якщо людина надмірно цікавиться, наскільки комфорт- але їй буде у вас працювати, то майже напевно вона працюватиме з лінню.

Ну а якщо качати права та розмахувати Трудовим законодавством намагається людина з невеликим професійним досвідом, то вона й поготів не потрібна. Завищена самооцінка зазвичай буває у скандальних людей.

5. Змінив багато місць роботи

Що він каже: «Зараз не радянські часи, коли ставили тавро летуна. Тепер, навпаки, люди, які мають на меті самовдосконалення, часто змінюють роботу. Це дає можливість розвиватися у різних видах діяльності».

Що це може означати: Час завжди однаковий. І зараз вважається, що тривалі періоди роботи за фахом зміцнюють професійні навички.

Людина часто міняла роботу, не затримуючись подовгу в одній компанії? Це ще можна пробачити для молодого фахівця. Але коли зріла людина переходить з місця на місце, це наводить на думку про проблеми зі здоров'ям, із соціальною та професійною адаптацією.

Тільки перш ніж зміцнитись у такій думці, уточніть: можливо, всі місця роботи претендента опиняться у різних підрозділах одного холдингу.

6. Претендує на кілька вакансій

Що він каже: «Я хочу працювати у вас, тому що мені цікаво спробувати себе на цій ниві. Я стресостійкий і легконавчаний співробітник».

Що це може означати: Погано, якщо у тексті резюме перераховуються кілька посадових позицій, іноді протилежних за функціями. Це означає, що резюме надсилається на всі вакансії поспіль. Важлива деталь. Якщо в резюме зрілої людини вказано одразу кілька вакансій, йому буде важко включитися в роботу.

Відповідно, у кандидата невизначена мотивація можна говорити навіть про особистісну незрілість. Простіше кажучи, людина сама не знає чого хоче. І що ще гірше! — нічого до ладу не вміє. Йому буде складніше адаптуватися до нового місця, сконцентруватись на досягненні мети. Його робота, напевно, буде менш ефективною.

7. Представив невиразне або надто «багате» резюме

Що він каже: «Я керував колективом із кількох людей та здійснював перспективні проекти. В мене активна життєва позиція».

Що це може означати: Він прикрашає реальність або щось приховує. Вірна ознака цього – коли на конкретне запитання вам дають розпливчасту відповідь. Та ще й каже претендент не людською мовою, а заученими фразами. Молодь зазвичай приховує відсутність досвіду. Дорослі люди замовчують проблеми з документами та здоров'ям, не зізнаються у професійних невдачах.

Встановити істину можна, доручивши перевірку претендента на службу безпеки компанії. Але дещо ви можете зробити й самі. Пошукайте кандидата у соціальних мережах — навряд чи він там писатиме про себе неправду.

Порівняйте резюме та трудову книжку. Немає дати закінчення вузу? Ймовірно, він не закінчено. Керував колективом? Може, просто мав помічника. Тривалі перерви у роботі у чоловіка? Має сенс перевірити, чи не має судимості.

Важлива деталь. Тривалі перерви у роботі, особливо в чоловіків, можуть означати судимість. Перевірте це не з резюме, а з трудової книжки претендента.

Попросіть людину розповісти, як зазвичай проходив її робочий день. Поганим знаком буде різке збільшення кількості слів-паразитів і таких виразів, як «загалом», «загалом», «загалом», «переважно», «досить», «достатньо». Це означає, що людина не впевнена у відповідях.

Характеристики з минулої служби можна не читати: найчастіше їх пишуть самі співробітники, а керівник лише ставить візу. А ось зателефонувати колишнім роботодавцям варто. Нехай сам претендент порадить, куди краще звернутися. Зрозуміло, вам потрібно буде зателефонувати до інших організацій.

8. Кандидат непрезентабельно виглядає

Що він каже: «Вибачте, я прямо з дачі, тому на мені джинси та старий светр».

Що це означатиме: Вам потрібен адекватний співробітник. А якщо людина з'явилася до потенційного начальства у невідповідному костюмі, то в її адекватності можна засумніватися. Всі знають, що зустрічають по одязі — то чому ж не нарядитися? Отже, кандидат не такий уже зацікавлений у роботі. Ще гірше, коли в одязі видно недбалість, неохайність.

Дуже корисно одночасно порівняти зовнішній вигляд претендента та його резюме. Припустимо, він стверджує, що обіймав посаду головбуха у великому холдингу. Але одягнений дуже просто, не так, як належить діловій людині, топ-менеджеру. Це привід перевірити, чи не привертає людина, розповідаючи про свою блискучу кар'єру.

9. Яке уявлення про людину можна скласти за її стилем у резюме

1. Відсутність чіткої структури, логіки – погані аналітичні здібності, відсутність структурованого мислення.

2. Неточний та непослідовний опис посадових обов'язків — автор не знає своєї роботи або не розуміє її.

3. Надмірно довге, докладне резюме, наповнене шаблонами - формальне ставлення до роботи, нездатність мислити самостійно та узагальнювати інформацію.

4. Погана мова – низький рівень культури, невміння викладати думки письмово.

5. Граматичні помилки, незручне форматування тексту – неакуратність, недбалість у стосунках з іншими людьми.

По материалам glavbukh.ru

Написать ответ

Your email address will not be published. Required fields are marked *