Чому кандидати не приходять на співбесіду

Великий відсоток претендентів не приходить у призначений час на особисте інтерв'ю в компанію – це одна з актуальних причин, чому роботодавець не може знайти співробітника.

Все тому, що ринок праці залишається за претендентом. В одного спеціаліста кілька пропозицій по роботі, і потрібно зробити так, щоб Ваша пропозиція була для нього максимально цікавою і виділялася на тлі інших. Рекрутер має бути класним "продажником", щоб кандидат прийшов саме до нього.

Як це зробити:

Скласти профіль вакансії (тема наступної статті);
Визначити мотивацію претендента (читай у статті «Як визначити мотивацію кандидата і для чого це робити.»);
Надати кандидату повну та максимально прозору інформацію про вакансію: функціональні обов'язки, умови роботи, наскільки він відповідає вимогам вакансії, які плюси та мінуси, з якими складнощами може зіткнутися.
Познайомити кандидата з компанією – посилання на сайт, чим займається компанія, скільки років працює, як переживає карантин, хто конкуренти, хто клієнти.
Відповісти на всі питання претендента від імені представника компанії.

Для економії свого та часу претендента, не потрібно запрошувати на співбесіду всіх кандидатів з релевантним резюме.

Проведіть телефонне інтерв'ю для встановлення особистого контакту та детальнішого знайомства з майбутнім співробітником.

Запам'ятайте: на співбесіду запрошуємо лише тих спеціалістів, у яких Ви впевнені на 90%, що він після інтерв'ю залишиться у Вас працювати.

Обов'язковий пункт – зворотній зв'язок кожному кандидату після співбесіди. Якщо фахівець не підходить, Ви надаєте розгорнуту відповідь з якої причини. По-перше, це формує бренд Вашої компанії та Вас особисто як спеціаліста. По-друге, кандидат знає у чому його мінус і якщо це в його силах він його опрацьовує.

Ви повинні бути зацікавлені не в низці нескінченних співбесід та перетворення цього на процес. Вас має цікавити результат.

Результат - це успішно працюючий і задоволений співробітник у Вашій компанії довгостроково.

Один з головних показників професіоналізму рекрутерів агенції Фортуна – позитивна статистика: 96% претендентів приходить на співбесіду до наших клієнтів-роботодавців.

Олеся Вовнянко

Senior recruiter

Рекрутингова агенція «Фортуна»

Написать ответ

Your email address will not be published. Required fields are marked *